| RalucaRaluca567 a întrebat:

Am 18 ani și o fetiță de 10 luni de când am născut nu ma prea înțeleg cu părinți mei pentru ca ei zic ca iqm făcut de râs ca am născut la vârsta asta iubitul meu era violent.Cum poate avea din nou o relație buna cu părinți mei?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Parintii tai, dupa ce vor tine mai mult nepotica in brate, isi vor schimba complet atitudinea.
La fel, si iubitul tau, daca o veti lua in brate impreauna pe fetita voastra.

| mara722221 a răspuns (pentru Bula):

Încă se mai crede în aberații de genul? Poate schimbă scutel cu la copil maxim părerea niciodată atât timp cât îi interesează ce zice lumea și lumea e logic că nu zice de bine

| Liviu a răspuns:

Mda, gura lumii, ce o sa zica... mda cate aripi a frant aceste vorbe, cati parinti le pasa mai mult de ce zic vecini, decat de propriu copil, oameni de neandartal, la fel si ai mei, ' ce o sa zica vecini', le-am spus in cateva cuvinte ca le dau la mumu la vecini, capu sus! tu trebuie sa fii puternica pentru fetita ta.