| BiancaBya455566 a întrebat:

Am 18 ani sunt clasa a 12 mie îmi place de un băiat de la mine din clasa el știe ca îl plac și el a zis ca mă place ne am gândit să ne băgăm într-o relație eu și cu el dar nu suntem siguri ce sa facem.Ce putem face în situația asta?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"mie îmi place de un băiat...el a zis ca mă place ne am gândit să ne băgăm într-o relație eu și cu el dar nu suntem siguri"

păi vă decideți dacă vă placeți unul pe altul sau nu. Apoi ori o rupeți, ori continuați

| Cipi1212 a răspuns:

Dacă nu sunteți pregătiți pentru o relație fiți doar prieteni.