| Alexia999977 a întrebat:

Am 20 de ani şi am avut febra şi mama nu m-a lasat să dorm singura, a vrut să doarmă cu mine.Vi se pare normal comportamentul mamei? Totuşi sunt majora am 20 de ani

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Parca stateai la iubit, acum inventezi ca stai cu maica-ta?

| Alexia999977 explică (pentru Violleta2022):

Am venit la ea în vizita şi stau câteva zile

| Madaxo97 a răspuns:

Nu prea e normal, nu mai ai 5 ani să facă asta, dar poate așa e ea, mai atașată de tine, e puțin ciudat, ar fi putut să te mai verifice peste noapte la câteva ore, nu să doarmă cu tine in pat.

| Miruna333 a răspuns:

Cu siguranta nu constientizeaza ca nu te ajuta cu nimic si ca nu este potrivit la aceasta varsta. Trebuia sa ii impui frumos limite, nu accepta tot ce face, gandeste-te daca iti doresti ceva sau nu, nu o face doar pentru aceasta si sa treci peste tine, sa spun asa

| AndaAlexandra a răspuns:

Din partea unei mame este perfect normal. Dragostea unei mame nu tine cont de vârstă.