| LauraSofia456 a întrebat:

Am 21 de ani, am un frate de 8 ani îl cresc singura, părinții nostri au decedat, mama acum 8 ani cand a nascut, iar tata anul trecut avand un accident de munca. Eu merg la facultate si muncesc in acelaşi timp. Fratele meu stie ca ai nostri au decedat, uneori mai sta şi cu bunica.Lumea zice sa îl dau la stat dar voi face asta.Cum ma pot descurca mai bine cu el? El e foarte cuminte şi vrea sa ma ajute la treaba.E bine sa îl las, are 8 ani?

1 răspuns:
| 1onur a răspuns:

Cum să-ți lași fratele în așa locuri? Ai înnebunit te iei după gura lumi și îți dai fratele în stradă? Ce ția făcut el? Este doar un copil atâta tot cu ce te încurcă el pe tine mai exactă? Este un copil nevinota cum te poți gândi să-l dai le crește pe frate tau mai mic tu ști? Că-ți Copiii de la creșă rămân cu traume și sechele pe viață ai habar de asta? O groază de copii sănt abuzați la creșă o groază de copii sănt maltratați la creșă o groază de copii sănt abuzați agresați la creșă o groază de pedofili sănt în funcție la creșă abuzați sexului de bolnavi mintali ciuruiți la minte cum săte uit în gura lumi și să-ți dai fratele în așa locuri de tortură pentru ori și ce copil