| AdelaAdela88888 a întrebat:

Am 21 de ani, iubitul meu este un bărbat însurat, noi chiar ne iubim. El cu soţia lui nici nu mai locuieşte, s-a mutat la mine şi va divorţa de ea şi ne vom casatori. El îmi zice mereu ca nu o mai iubeşte pe ea pentru ca ea e expirată. Imi zice că eu sunt prinţesa lui.Eu ştiam de la început să ne întalnim ca are nevasta.Eu mă mândresc că sunt amantă. Credeţi ca o va părasi pe ea, pentru mine? Credeţi ca daca ma casatoresc cu el ma va parasi si pe mine?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Când o sa fii și tu expirata se prea poate

| ioana748 a răspuns:

Vei expira si tu Intr o zilaughing
Ce mitocan mincinos.
Spune i sa te caute dupa ce divorteaza.
Ma indoiesc ca o va face.

| Lupic?27 a răspuns:

Troll

| adryang78 a răspuns:

Mai mult ca sigur că te va părăsi, se vede de-acum ce poamă este.

| Cipi1212 a răspuns:

De unde știi că nu vei fi și tu expirată într-o zi?

| irina4219 a răspuns:

Ce te face sa crezi ca nu te va lăsa si pe tine, la un moment dat, pentru alta?