| AdrianaAdriana4567 a întrebat:

Am 21 de ani, iubitul meu vrea sa ma prezinte parinţilor lui doar ca am foarte mari emoţii, nu ştiu cum ar trebui sa mă comport la prima întalnire.Ce sfaturi aveti pentru mine?

3 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Încerca să le spui complimente frumoase despre casa, despre camere, sa le spui sa își povestească viața, chiar dacă poate ți se pare plictisitor merita sa îi asculți

| GirthD a răspuns:

Spune saru-mana, fii politicoasa si fii tu insati. Imbraca-te decent. Atata tot

| Stonehard a răspuns:

La prima întâlnire cu părinții, vorbești despre vreme. Eu așa am făcut?