| Lily23466 a întrebat:

Am 22 de ani am fost ieri la mama şi am avut o cearta cu ea pentru ca ea cand am mers la ea a început sa zica ca sa nu mai merg la ea sunt casatorita am fost cu sotul meu la ea insa în seara asta m-a sunat mama şi a zis ca îşi cere iertare nu sunt sigura daca sa, o iert sau nu.Ce pot face în situatia asta? Credeți ca trebuie să o iert?

5 răspunsuri:
| UnchiulRamiz a răspuns:

Da. Nu trebuie sa ne judecam părinții.

| LisaJulie a răspuns:

Iart-o e clar isi doreste putin timp singura acum ca fata ei s-a mauturizat si s-a casatorit

| Violleta2022 a răspuns:

Sa-ti vezi de viata ta cu sotul tau si sa-i pace maica-tii!
Extrem de urat sa nu-ti respecti mama, s ate duci la ea si sa te certi cu ea.

| kalasnicov22 a răspuns:

Imi este greu sa cred ca exista cinci femei cu aceleasi probleme la mansarda pe acest site.Cred ca este doar una cu mai multe conturi, adica tu.
Ai nevoie de ajutor de specialitate.

| popapopica a răspuns:

Sigur ca trebuie sa o ierti.
Dar ce tot cauti la ea? Daca te duci sa o ajuti la treaba, e una. Dar daca te duci in vizita din plictiseala, ar fi cazul sa te gandesti ca poate ea e obosita, bolnava, are ceva ca sa nu mai aiba chef si de voi.
Ai 22 de ani si te-ai maritat. Stai acasa cu sotul tau.