| Lily23466 a întrebat:

Am 22 de ani sunt casatorită de 4 ani cu sotul meu avem o relatie frumoasa ne iubim foarte mult avem o relatie frumoasa m-am mutat la el când aveam 16 ani pentru ca eu nu mam înţeles cu mama şi acum neam împacat eu cu mama dar mama nu îl prea place pe sotul meu şi comentează de el.Ce sa fac în situatia asta? Cum sa o fac pe mama să înţeleaga ca nu e treaba ei ce relaţie am eu cu sotul meu?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mutati-va cu chirie!

| Lily23466 explică (pentru Violleta2022):

Eu locuiesc singura cu sotul meu de 7 ani de când eu aveam 16 ani şi am fugit la el ca nu o mai suportam pe mama +4 ani de casnicie doar ca ea, ma suna şi spune ca nu îi convine de el şi nu vrem chirie pentru va stam la casa şi e a noastra avem şi apartament dar sta sora mea care are 18 ani în el şi fetiţa ei care are un an deci nu stam cu mama mea stau doar eu cu el

| Violleta2022 a răspuns (pentru Lily23466):

Atunci nu o mai vizitati pe maica-ta, daca nu-ti suporta sotul.
Ori va primeste pe amandoi, ori pe niciunul.

| Cipi1212 a răspuns:

Dacă soțul tău te iubește nu contează părerea mamei tale.

| ProExpert12 a răspuns:

Închei iar orice legătură cu mama ta. Simplu