| Lily23466 a întrebat:

Am 22 de ani, sunt de 4 ani casatorita cu sotul meu, noi avem o relatie frumoasa şi ne iubim mult însa părinții mei nu îl plac. El e un baiat bun, nu ştiu ce au cu el parinţii mei, nu locuim cu ei. Eu ma înţeleg bine cu parinţii lui şi nu ma simt prea simt bine ca ai mei nu îl plac dar ai lui da. Rata îl placea ca ginere dar mama i-a bagat în cap să nu îl placă.Ce pot face în situatia asta? Cum să îi fac sa îl placă?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"mama ia bagat în cap să nu îl placă.Ce pot face în situatia asta? "

bagă-i ei (mamei) in cap, să-l placă

| Cipi1212 a răspuns:

Ar trebui ca soțul tău nu se lase influențat de mama ta. Să se considere că nu e bun pentru tine.

| TheGentleman a răspuns:

Să-i bagi în p! sd@ m@mii lor de dobitoci

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti face nimic, viata merge inainte alaturi de sotul tau, nu de parinti.
Fii fericita cu sotul tau, odata ce sunteti casatoriti si evita-ti parintii care nu va plac pe amandoi!

Chiar nu are nici o importanta ca va plac ori nu, ca voi doi formati o familie si aveti nevoie unul de celalat.

| gabicoo a răspuns:

Îi faci cadou o călătorie pe Titanic.