| Lily23466 a întrebat:

Am 22ani sunt casatorita cu sotul meu de 4 ani ne iubim mult eu cu el eu am o sora mai mica are 18 ani şi are o fetiță care are un an eu şi sotul meu locuim la noi acasa şi noi avem şi apartamentul în care locuieşte sora mea e tot al nostru dar o lasam să stea acolo pentru ca nu are unde să stea eu o iubesc mult pe sora mea şi pe nepoţica mea sora mea o mai lasa şi la noi pe cea mică eu şi sotul meu o iubim pe fetiţa ei ca pe propriul nostru copil şi ne place să stam cu fata ei.Cum o putem ajuta mai mult pe sora mea mai mică cu fata? Sora mea e mică şi are nevoie de ajutor

3 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Un punct, o virgula, ceva?! De unde putem sti noi care este o propozitie? Vai de limba noastra romana!

| darrio2007 a răspuns:

E grav daca la 22 de ani scrii asa. Un punct si un semnul intrebarii in toată bălăcăreala asta scrisă de tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu te-ai saturat sa repeti a 32-a oara aceeasi intrebare?

https://www.tpu.ro/utilizator/abrywq/intrebari/