| Lia987 a întrebat:

Am 23 de ani am o relație buna cu părinți mei însă nu prea pot petrece timp cu ei și nici cu surioara mea mai mica surioara mea are 14 ani find ocupata cu munca nu prea ma vad des cu ei.Ce pot face să petrec mai mult timp cu părinți mei și cu sora mea?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Programati-va telefonic, cand aveti timp liber comun, pentru a petrece- si unde.

| darrio2007 a răspuns:

„surioara mea mai mica surioara mea are 14 ani find ocupata cu munca"
Adica surioara ta muncește?

| Lia987 explică (pentru darrio2007):

Eu muncesc nu ea eu sunt ocupata cu munca de asta nu ma pot vedea cu ea și cu parinți

| darrio2007 a răspuns (pentru Lia987):

Ptiu! Așa de prost scrii la 23 de ani ai tăi? Nici o virgulă, punct, etc?

| Violleta2022 a răspuns:

Iti faci timp liber ca doar nu muncesti 24 de ore pe zi.

| Miruna333 a răspuns:

Sa iti faci timp sa petreci timp cu ei, nu exista alta optiune

| Cipi1212 a răspuns:

Încearcă un concediu.

| Anonim027 a răspuns:

Cauta un loc de munca cu mai mult timp liber...