| MadaMădalinamada567 a întrebat:

Am 23 de anim fratele meu are mereu certuri cu mama pe baza ca mama nu o prea suporta pe soţia lui si de asta se cearta, iar eu mereu ma bag sa îi iau mamei mele apararea. Pentru mine mama e cea mai importanta.Ce aş putea sa fac ca fratele meu sa nu se mai certe cu mama? Nu imi place lucrul asta pentru ca eu o iubesc.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mama ta ar trebui sa invete meseria de soacra, buna!

| darrio2007 a răspuns:

Este problema lor. Nu ar trebui sa te amesteci.
La varsta ta gandesti ca un copil de 14 ani.

| Violleta2022 a răspuns:

Tie chiar nu-ti este rusine?
Cum naiba sa te bagi in viata personala a lui frate-tu?
Halal educatie ti-a dat maica-ta!
Leaga gurita si vezi-ti de viata ta, ca esti ditamai femeia si te bagi in vietile altora, fara pic de rusine!

PS ma rog, stiu ca esti TROLL inventat, dar ma amuza cum toate povestile voastre sunt trase la xerox, de parca ti-ai pierdut imaginatia.

| mihai69 a răspuns:

1. Spune-i maică-ti să nu-și mai bage nasul unde nu trebuie;
2. Cumpără-le o locuință și ajută-i să se mute din casa unde sta și mama.

| ioana748 a răspuns:

Cand nu il va suporta nici pe sotul tau, sa vezi ce rade fratele tau de tine.
laughing

| Cipi1212 a răspuns:

De ce nu o suportă mama ta pe noră?

| FUVDER a răspuns:

Vorbeste cu el