| Irinairyna43 a întrebat:

Am 23 de ani și o fetiță de aproape 3 luni mam hotărât să îl iert pe soțul meu l-am iertat și acum o să ne mutam din nou împreună am vrut să îi mai dau o șansă îmi doresc sa ne reconstruim relația și sa nu ne mai certam.Ce putem face sa ne înțelegem mai bine și sa ne reconstruim relația?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iarta-ma dar esti proasta, fiindca un om violent nu se va vindeca niciodata, iar data viitaore cand te va bate va fi mult mai rau ca pana acum.

| Cipi1212 a răspuns:

El ar trebui să fie lângă voi două.

| ProExpert12 a răspuns:

Comunicarea e cheia. Vedeți ce nevoi are fie din voi și vi le respectați. Simplu