| Lia987 a întrebat:

Am 23 de ani, stau mai mult plecata, aș dori să am mai mult timp cu părinții mei și cu sora mea însă nu prea pot din cauza muncii.Cum să le demonstrez ca îi iubesc?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Troll!

Intrebare repetata de 7 ori;

https://www.tpu.ro/utilizator/aclier/intrebari/

,,,

| sierra1 a răspuns:

"aș dori să am mai mult timp cu părinți mei și cu sora mea însă nu prea pot din cauza munci."

lăsând la o parte niște "i"-uri lipsă, fă in așa fel incât când ești cu ei, să te comporți normal/firesc/natural. Asta dacă-ți iubești familia.

Atât ar fi suficient

| gaminator a răspuns:

Buna! Te poti ruga pentru ei si pentru sanatatea lor, astfel incat sa nu fii nevoita sa auzi vesti triste la telefon sau sa ii vezi suparati atunci cand va vizitati. Cea mai mare forma de iubire pe care o putem arata fata de cineva este sa aprindem o lumanare pentru aceasta duminica la Liturghie. Astfel de lucruri facute in taina, ajuta foarte mult.