| cristy89 a întrebat:

Am 26 de ani, 70 kg, 178cm, blond ochii albastri si nu mai suport sa fiu singur, vreau sa am alaturi pe cineva langa mine care sa tina la mine si care sa ma iubeasca. Pare un cliseu nu? oricine vrea asta. problema e ca eu desi imi doresc din tot sufletul sa am o relatie nu reusesc sa fiu cu nimeni atunci cand imi doresc, mereu e ceva la mijloc, ba e distanta, ba nu poate sa se implice intr-o relatie. skype: cristian.ionescu34 add me si vorbim

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Fratele meu, arati bine, esti sanatos, deci de ce nu-ti gasesti pe cineva? Nu mai ai 15 ani, la varsta asta faci pasul fara probleme la fete cu toate aceste conditii date. Si daca te refuza cateva, tot pescuiesti. Eu nu sunt impotriva socializarii online dar daca nu o cunosti sau ceva de genul, poate o sa ai parte de dezamagiri pe aici. Mai ales pe site-urile matrimoniale. Ce pot sa zic, daca alegi sa agati pe TPU, de ce te lasi agatat de fapt? Aici iti cam poti face o parere de useri, mie daca-mi place o fata de pe TPU o abordez. Si normal ca e distanta in cazul tau, daca le abordezi pe Sentimente.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aici nu e site de matrimoniale.

| SkyPilot a răspuns:

"Iesi la joc" in societate, in locuri unde poti cunoaste fete cu preocupari comune cu ale tale. Relatiile bazate pe preocupari comune sunt mai durabile.
Vezi si acest site:
http://artaseductiei.ro

| ywar a răspuns:

Uite, vorbeste cu mine! Mie imi plac baietii happy acu' te-ai prins?

| Mayar a răspuns:

Stii engleza? Uite aici sfaturi utile si bine explicate despre cum sa te bagi in seama cu fetele, mai ales la petreceri/cluburi, etc >> https://www.youtube.com/watch?v=gTFljCRnGN4

| Rainmaker a răspuns:

Salut cristy!
Nu poti sa fii chiar atat de ghinionist, dude.Sunt o multime de fete pe lumea asta si pot spune ca romancele noastre sunt cele mai frumoase din lume.Te-ai gandit ca problema se afla undeva langa tine? Fa-ti o auto-critica obiectiva, vezi unde gresesti si corecteaza-te.Atunci si fetele or sa fie mai preocupate de tine.

| CoquiNessa a răspuns:

Nu-ti mai dori nicio relatie, play it cool, fii indiferent, bandit, bad boy si iti vor sari toate in daravela ca pe trambulina, de-ti va intra in coma.