| anonim_4396 a întrebat:

Am 29 de ani,stiu sa fac de toate in casa si in societate,in plus de asta arat binisor(nu vreau sa zic bine).Ce s-a intamplat cu fetele si chiar cu femeile din ziua de azi? Nu de alta, dar nu reusesc sa gasesc pe nimeni!

17 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Servici ai? Viata sociala ai? Unde ai cautat femei dornice de o relatie stabila si nu ai gasit?

| clauss a răspuns:

Acum nu mai vor doar sa arati bine, sa ai masina, sa fi destept. acum vor maxim, sa ai masina scumpa, job bun, sa arati extraordinar, conturi cat mai grase, daca ai si un yaht e perfect si nu se mai multumesc cu mare si munte, excursii frate cat mai departe de tara si in locuri extraordinare si bineinteles foarte scumpe, sa vezi atunci ce te iubesc si cum le atragi

| LittleDropofPoison a răspuns (pentru clauss):

Deci ce ai spus tu mi se pare o mare porcarie. Daca o fata sau doua au facut asa si au inceput cu pitiponcaria curvele asta-i treaba ta daca le dai asa ceva, bafta ta! Primul rand se scrie yacht. Al doilea rand : nu ai intalnit tu femei calumea si acum pe cele care nu fac asa le bagi in aceeasi categorie. Gandeste-te ca de aia ai cap.

| clauss a răspuns (pentru LittleDropofPoison):

Beatrice esti prea mica sa discutam, peste 10 ani o sa mi dai dreptate

| LittleDropofPoison a răspuns (pentru clauss):

Nu cred. Dude, ce zici tu alea sunt pitipoance naspa si sa stii ca mai sunt si exceptii de fete(femei) calumea. Asa ca...

| clauss a răspuns (pentru LittleDropofPoison):

Pitipoanca o mai numeste la 30-40 de ani?, nu cred, cu un servici bun si cu un statut pe masura? eu de categoria asta vorbesc, nu se mai multumesc cu o iesire, o cafea, o plimbare etc, vor mult mai mult, excursii peste granita cat mai scumpe, eu am intalnit si nu una, asa ca draga beatrice esti prea mica sa discutam si raman la ideea mea ca daca nu te ridici la pretentiile lor ramai singur

| LittleDropofPoison a răspuns (pentru clauss):

Mai bine forever alone decat cu din asteawinking

| Seby90 a răspuns:

Pitipoance insetate dupa bani masini si p...

| spaghetty a răspuns:

Cum zice seby toate sunt pitipoance care cauta masini, bani si instrument cat mai mare.Nu ai ce sa le faci

| anonim_4396 explică (pentru spaghetty):

La ce cocalari sunteti, nu ma mir ca trag pitipoancele la voi, baietilaughing
Deci nu generalizati. Poate ati dat voi numai peste pitipoance, dar sa stiti ca mai sunt si fete calumea.Cum mai sunt si baieti calumea, nu? Nu cred ca toti sunteti niste cocalari misogini, totusi...

| spaghetty a răspuns (pentru anonim_4396):

AI dreptate dar sunt mai multe pitipoance decat cocalari
Aici nu mai ai ce zice stii ca am dreptate

| anonim_4396 explică (pentru spaghetty):

Ai facut tu vreun sondaj? Esti 100% sigur?

| spaghetty a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,nu am facut sondaj dar se vede clar daca nu ai observat deschide ochiii..Si gata ca nu mai vreau sa continui discutia

| arrondelissant a răspuns:

Barbatii nu te intereseaza? happy

| LittleDropofPoison a răspuns (pentru arrondelissant):

Hai dude, o dam in din astea?rolling on the floor) Mai bine taci!

| gpssss a răspuns:

"tona aia de parfum nu iti face buletin de Bucuresti"

| gpssss a răspuns:

Tona aia de parfum nu iti face buletin de Bucuresti