| Mirela2024 a întrebat:

Am 3 copiii, gemeni care au 2 ani și un bebe de un an soțul meu mă ajută cu ei dar aș dori să mă ajute mai mult cu ei pentru ca simt ca nu pot face față singura.Ce pot să fac în legătură cu soțul meu ca să mă ajute mai mult?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti iei de munca si te duci tu la servici in locul sotului, ca el sa stea acasa si sa aiba grija de copii.

| Whitte a răspuns:

Ai deja 3 copii, ba mai mult, gemeni si ti-a mai trebuit unul? Inseamna ca faci fata. Altfel te pazeai de o alta sarcina.