| Mirabela6789 a întrebat:

Am 3 copiii unul din alta relaţie
baiat are 10 ani e la mine, baiatul de 6 ani şi fata de 3 ani soţul meu petrece mai mult timp cu baieţi şi sta mai mult cu ei chiar daca cel mare nu e al lui doar cei 2 mici sunt el mereu îmi zice ca el nu a vrut fată şi ca de ce am facut-o şi pe ea ca el mi-a zis să fac avort cand am aflat ca va fi fata da mi-a zis dar nu am putut face asta şi ea e copilul lui nu înţeleg de ce se comporta asa fata când vede ca el sta cu baieţi vine la mine chiar daca are 3 ani zice,, de ce tati nu sta şi cu mine,, pentru mine e greu sa o vad ca sufera din cauza lui doar e tatal ei ea sta cu mine ma joc cu ea dar are nevoie si de tatal ei.Ce as putea sa fac în situatia asta cu sotul meu? Vi se pare normal sa nu o iubeasca si pe ea si sa iubeasca doar băieți?

2 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Il trimiti la psihiatru. Vorbesc serios.
Nu e normal cum se comporta si ii provoaca traume fetitei.

| adryang78 a răspuns:

Nu este deloc normal. Soțul tău, scuză-mă că-ți spun, ori e tâmpit, ori e tâmpit. Nu pot pricepe cum să nu-ți iubești propriul copil. Dar probabil are flatulențe de-astea-n creierul ăla cât o nucă, cum că, vezi Doamne, băiatul îi poartă numele mai departe și alte tâmpenii. Din păcate, încă mai sunt astfel de specimene.