| miolina a întrebat:

Am 46 ani. Nu am avut in viata mea un prieten serios, intelegator. Inalt, greutate normala. Ne-ar trebui mult timp sa ne cunoastem pentru ca sunt berbec. Si am si o meserie : curatenie la clinica, in medicina care ma obliga sa lucrez ca in armata. Am 1.80 m. Greutate normala. O intrebare de baraj. Deocamdata ma descurc in viata.

24 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si noi ce trebuie sa facem acum? Că tot m-ai facut curios.

| sabin89 a răspuns:

Tot un berbec ti-ar trebui. V-ati bate cap in cap toata ziua. Avantajul e ca in timpul batailor cu capul se transmit direct ideile dintr-un cap in altul si comunicarea e perfecta. Va intelegeti fara cuvinte.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu le poti avea pe toate in viata. Eu am 52/1, 70, am avut o multime de " colaboratoare " mai inalte decat mine dar nu am avut noroc in dragoste. Nu am putut iubi decat minione. Crezi ca tot restul lumii e fericita doar tu esti in pierdere?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Aha, sa nu raman dator -balanta laughing

| vocea a răspuns:

In vita nu obti mereu ce vrei, dar daca stii ce sa cauti atunci aia gasesti, nu cred ca ai cautat unul intelegator deoarece nu l-ai cautat unde trebuie.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Se zice ca primești exact ceea ce dai.
Atât timp cat nu ai înțeles ce trebuie sa faci in viata nu cred ca se poate spune ca te descurci, mai degrabă verbul corect ar fi a orbecăi.

| BlackRose03 a răspuns:

Chestiile cu zodiile sunt doar niste prostii.In astrologie, in perioada examenelor spre exemplu sa zicem ca cei din zodia Fecioara vor avea medii de trecere, mai mari ca ale altor zodii.Si ne trezim ca 5000 de tineri din acea zodie au picat.Problema ta nu e legata de zodie cu aiurelile astea si pretentiile, ci de comportament.Cat de usor pot fi pacaliti oamenii...Mi-e mila de tine ca esti asa credula.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru BlackRose03):

Zodiile sunt extrem de utile. Eu daca nu le-as afla dimineata nu m-as ridica din pat ca n-as sti ce trebuie sa fac in ziua aia.

| BlackRose03 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Asupra membrilor familiei cel putin nu s-a adeverit niciodata nimic din ceea ce auzeau la telivizor despre astre.Comportamentul ti-l formezi in timp cu ajutorul familiei si al educatiei, nu te nasti cu el si ramai asa toata viata datorita zodiei. Poti sa fi calcat de o masina desi astrele au zis ca cei din zodia ta vor avea o zi perfecta.Sunt persoane asupra carora probabil are efect sau sunt simple coincidente.Nu pot sa trag concluzii.In cazul tau poate ca functioneaza, dar sunt multe alte persoane in cazul carora n-are efect.Matusa mea e berbec si este probabil cea mai draguta persoana pe care o cunosc si pune repede la suflet, e timida.In timp ce se zice ca cei din zodia berbec sunt cele mai afurisite persoane...

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru BlackRose03):

Fugi d'aci. Eu am citit ca Edison a reusit sa inventeze becul numai dar imediat dupa ce a tinut cont de horoscop, cel mai celebru bucatar din Paris a inventat omleta plambata cu frisca data prin razatoare numai pentru ca era zodie de foc, iar Academia Regala a UK a asteptat 3658 de zila ca toti cei 549 de membri sa fie in ziua potrivita si au reusit sa descopere agrafa de birou. Eee, mai zi ceva in fata dovezilor!

| BlackRose03 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Mno,n-a avut efect cu nicio persoana din familia mea. laughing
Nici macar cu mine, desi inainte credeam, csf...

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru BlackRose03):

Si din 456 de raspunsuri date atunci ( cum vad mergi pe raspunsuri nu pe intrebari pe aici ), pe cati ai dus in eroare ca zodiile sunt adevarate laughing. Daca eu ti-as fi spus pe atunci ca sunt un fake cat de rau ne-am fi certat noi?

| BlackRose03 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Asta intrece limitele imaginatiei mele.
Hmm...as fi gasit o solutie rezonabila tacand? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tin sa cred ca nu ai avut un prieten serios pentru ca o persoana serioasa nu crede in prostiile scrise despre zodii.

| Alicezzz a răspuns:

Si intrebarea care este?!

Răspuns utilizator avertizat
| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Hei,intamplator si eu sunt in zodia Berbecului, sa inteleg ca si eu o sa ramAN FOREVER ALONE DIN CAUZA ZOdiei?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Brăila_Ana_Cosmina_1997):

Da, dar poti sa dai in judecata parintii, bunicii, fratii si castigi despagubiri. Sau o bataie de uiti ce zodie esti si apoi sa vezi ce bine iti merge.

| CryLulu a răspuns:

Care ar fi întrebarea? -_-

| dragonmagd a răspuns:

Noi berbecii suntem pretențioși!

| A02Sniper a răspuns:

Probabil ca va strica fata pe astia berbeci.rolling on the floor

| IonelaMacovei a răspuns:

Care este intrebarea de baraj?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru IonelaMacovei):

Nu e nici o intrebare, nu te forta. E singura si doreste un pic de atentie nu fiti rai. Si pe mine ma apuca melancolia si atunci dau anunt - Baiat de fam buna, 36/183/75, brunet, masina, apatament, dornic de calatorii, nu caut nimic doar ma laud.