| Roxana34556 a întrebat:

Am aflat că am o infecţie la ovare şi iau pastile de la medic. Sotul meu de când iau tratamentul asta e foarte îngrijorat pentru mine.Cum îl pot ajuta sa se linişteasca? Eu ma simt mai bine

3 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

Asta este treaba lui. Este adult, vaccinat, ar trebui sa stie cum sa isi stapaneasca emotiile de genul. Tu preocupa-te de tratament

| Madaxo97 a răspuns:

Spune-i ca nu este chiar așa de grav, că o să treacă, sa nu isi mai facă griji, mau ales dacă te simți mai bine.

| Uka925 a răspuns:

Bună! Să îți faci exprimata starea, ori de cate ori poți! O îmbrățișare și o privire directă, dar caldă atunci cand ii spui ca esti mai bine, eu zic că vor avea efect. Multă sănătate și înțelegere! Numai bine! ^_^