| DianaDya4567 a întrebat:

Am avut aseara o cearta cu sotul, el a venit din strainatate pentru ca a fost la munca si acum e in concediu. Cearta a fost pe motiv că baieţelul nostru care are 3 ani a vrut sa doarma cu noi şi el a zis ca e prea mare pentru asta şi sa doarma la el în patuţ, dar eu sunt mama şi nu am putut rezista sa îl vad pe cel mic ca plange si l-am luat langa mine chiar daca m-a certat cu sotul meu. Eu sunt însărcinată din nou apropo.Ce pot face ca se evit asfel de certuri cu sotul meu?

Răspuns Câştigător
| Madaxo97 a răspuns:

E normal ca soțul tău să vrea si el un pic de intimitate cu tine, doar voi doi, singuri, mai ales dacă sta plecat cu lunile prin străinătate departe de tine fără să aveți contact fizic, sexual. Ai fi putut face o excepție și să lași copilul să doarmă singur pe perioada concediului soțului, apoi după plecarea lui puteai să îl lași să doarmă unde vrea el. În mod normal e mai bine și sănătos pentru copil să doarmă în patul lui și in camera lui proprie.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai putea începe prin a nu îți mai alta copilul in halul asta...