| DanaDaniela2222 a întrebat:

Am avut niste dureri de burta eu credeam ca o sa îmi vina menstruaţia dar am fost la consult ginecologic şi mi s-a spus ca sunt însărcinată eu mam desparţit de iubitul meu şi cu sotul sunt în proces de divorţ dar nu mai locuiesc cu el tatal copilului e fostul iubit dar ca l-am sunat şi nu vrea să auda de asta eu vreau sa pastrez copilul.Cum ma pot descurca să îl cresc singură?

2 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Parintii sau cineva din familie nu te ajuta? poti cauta niste centre care se ocupa de mama si copil, cati ani ai? daca ti-ai gasi de lucru, dupa un timp ai putea intra in concediu maternal. Crede in tine, Dumnezeu e cu tine si daca acest copil ti-a fost dat, sigur o sa reusesti

| Cipi1212 a răspuns:

Poate te ajută părinții tăi.