| andreeaandrea987 a întrebat:

Am avut o cearta cu iubitul meu pentru ca el este cam gelos și mie nu îmi prea place lucrul asta și nu înțelege.Cum sa reparam relația?

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Cu o partidă "nebună"! laughing

| 1onur a răspuns:

Vorbiți, într-o relație va asumați, nu va jucați,...

| 1onur a răspuns:

Nu orice împăcare se rezumă la sex, sincer din toată inima este grav grav de trist dacă am începe sa credem ca sexul este soluția la orice problemă de relație. Eu nași vrea sa am parte de așa om în viața mea dacă mi-ar oferi numai sex la orice problemă pe care o avem în relație, mași simți un obiect ce-l poți folosi la ori și ce...Dar cu totul altceva ar fi ar însemna pentru mine într-o relație sa fie sinceritate, loialitatea, în relația aia dacă iubești cu Adevărat da cu Adevărat și poți rezolva o problemă de relație, și printr-un sincer am greșit îmi cer scuze, ar fi totul pentru mine, bine înțeles că orgoliul nu-și va permite niciodată să-și poată călca în picioare prestanța... De asta se și ajunge unde se ajunge în zilele noastre cu relațiile...

Nu recunoaștem nimic și compensăm orice... cu sexul.iar asta se rezumă la tot ce ar însemna nimic pentru mine.

O relație însemnă, asumare, maturitate, loialitatea, sinceritatea, da nu cred că toți avem aceași valori morale. Aicia încep primul dezbin într-o relație apoi urmează tot tacâmul.

| 1onur a răspuns:

Am greșit, si îmi pare rău.

într-o relație înseamnă te iubesc și regret, și nu se va mai repeta. Atunci orice relație va fi mai puternică.

Nu rezumați totul la sex, Sexul îl obți ori unde cu ori și cine. Dacă ăsta ar fi scopul și plăcerea acelui om.

Da nu obți nu poți ține un om care știe să iubească cu Adevărat cu sexul, pe ăla îl pierzi și nu-l mai vezi Niciodată.

| Violleta2022 a răspuns:

Scapa defintiv de barbatul gelos, ca nu merita nici o zi sa stai langa asa specimene, care-ti aduc numai necazuri si suparari.