| Anais45 a întrebat:

Am avut o mică dispută cearta cu iubitul meu ne-am certat din cauza că relața noastră nu prea mai merge eu am 22 de ani el are 25 de ani nu sunt sigura daca sa mai stau sau nu cu el daca relația nu mai merge.Credeți că merită să mai dam o șansă la relație daca nu prea mai merge?

1 răspuns:
| rqinyalls a răspuns:

Fata, sunt sigura ca mai sunt si alti baieti pe planeta asta
Gen serios acum, de ce sa ii dai sanse unui baiat care nu si da interesul ca relatia sa mearga cand ai putea gasi un barbat care ar face orice sa nu te piarda? Nu sunt sigura ce fel de relatie aveti, nu doresc sa ma bag dar am vrut sa mi adresez opinia
Stiu ca tii la el si ca ti va fi greu sa te desparti de el dar crede ma ca toata suferinta va duce la un bine? iti urez succes si urmeaza ti inima