| Fayrix a întrebat:

Am avut o prietena cu care am fost in clasa a-2-a si panan a-4-a ce ziceti trec a-5-a si sa ma impac cu ea? vreau raspuns rapid

Răspuns Câştigător
| XDoctor a răspuns:

Sigur ca da

6 răspunsuri:
| ZvT a răspuns:

Daca eu iti zic da atunci te impaci cu ea, iar daca zic nu, nu te impaci? Nu poti gandi pentru tine si ne cer noua? Pentru noi cine isi mai bate capul?

| anOnimat01 a răspuns:

Depinde ce s-a intamplat intre voi de v-ati despartit! Oricum daca ati stat atata timp de ce sa n-o faci si acum! EU zic ca DA!

| KyssOana a răspuns:

Poti sa te impaci laughing oricum, nai sa tio faci iubita la varsta asta nu?laughing atunci ce conteaza impacate cu ea si ramaneti prieteni astfel ea va spune lucruri jenante despre tina daca nu te vei impaca cu ea ce stiu eu happy baftawinking

| LifeInPink a răspuns:

Wow. o adevarata relatie. in clasa a2a laughing) a si durat 3 ani. super tare.voi chiar nu stiti cu ce se manaca dragostea.la anii tai mai bine ai merge la un football si ai lasa relatiile pentru altii, ai timp destul.

| ionutandrei29 a răspuns:

Da

| iustina18 a răspuns:

Daca o mai placi, sigur ca ar trebui sa te impaci cu ea.Dar depinde si de motivul despartirii