| Gabriello02 a întrebat:

Am cateva probleme care ma cam deranjeaza am sa vi le enumar:
1. Comunitatea rroma din localitate mi-a pus gand rau (Mereu ma striga intr-un anumit fel, iar daca nu ii alerg fie ma vor scuipa fie ma vor lovi cu pietre, am incercat sa ii prind sa le cateva dar nu ii pot prinde pentru ca sunt putin mai obez.) Mentionez ca sunt multi rromi, in jur de 50-70.)

2. Multa lume ma striga uratule.M-am gandit ca daca ma voi ascunde de ei timp de vreo 2 ani nu o sa imi mai spuna asa deoarece acei copii traiesc doar intr-o anumita zona a localitati, planul acesta e in desfasurare de 1 an si pot sa spun ca da rezultate 65% dintre ei au renuntat, Ce ziceti e bun planul asta?)

Ma puteti ajuta va rog cu fiecare problema. Si nu uitati sunt 2 intrebari diferite despre persoane diferite.

3 răspunsuri:
| andrecool a răspuns:

Problema 1...nu ma bag, problema 2...nu ii baga in seama, tu esti frumos asa cum esti, nu conteaza aspectul, ci frumusetea interioara, daca te ascunzi esti las!

| Gabriello02 explică (pentru andrecool):

2. Nu sunt chiar asa de urat, dar nici frumos nu sunt, prin ascuns am vrut sa spun ca ma acund cand ii vad in apropiere, am vrut sa spun ca sa nu mai trec pe unde locuiesc ei si pe unde isi omoara ei veacul.

| andrecool a răspuns (pentru Gabriello02):

Nu stiu ce sa zic...nu ma mai bag