| Ancuța34 a întrebat:

Am certuri dese cu soțul din cauza ca el nu prea sta cu fata, avem o fata, are 5 luni.Cum putem evita certurile?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai raspunsul aici. Dat tot de tine.
https://www.tpu.ro/......inca-bebe/

| Violleta2022 a răspuns:

Troll!

Intrebare repetata de mai multe ori:

https://www.tpu.ro/utilizator/acaiqj/intrebari/

| Miruna333 a răspuns:

Intrebare repatata de 5 ori
Sa il scoti pe sot din ecuatie
Nu va sta cu fata pentru ca nu ii pasa si nu este una dintre prioritatile lui
Nici sotia, nici copilul
Cum ai putea evita certurile? Sa te impaci cu ideea ca nu va ridica vreodata un deget si ca esti mama singura cu toate ca stai langa tatal copilului. Nu se va schimba nimic. Daca nu vrei sa accepti asta, spune-i la revedere

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Miruna333):

Ți-aș fi dat funda la așa răspuns.

| alibaba99 a răspuns:

Pentru moment, este datoria ta sa fii alaturi de fata. Nu poti sa te certi cu el ca nu vrea sa stea. Poate nu a fost invatat sa ajute si ar tb sa incerci sa discuti cu el intr-un mod placut in care sa ii explici ca ai nevoie de ajutor. Daca o spui intr-un mod in care il certi nu ai nici o sansa de reusita. Este un moment f dificil apartia unui copil intr o familie. Sa nu uiti si de el, ca se intampla des ca femeie sa se concentreze numai pe copil iar pe barbat sa il cam uite...