| Patricia6667 a întrebat:

Am certuri din ce în ce mai dese cu iubitul meu, ne certam din aproape orice.Cum putem face să avem mai puţine certuri sau deloc?

4 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Pai daca nu puteți lăsa niciunul de la voi, atunci înseamnă că nu va potriviți in caracter sau mai bine zis, ați crescut în medii toxice identice și acum va respingeți, e oarecum firesc.
Așa că daca in relație nu se fac compromisuri și nu comunicați, slabe șanse să diminuați certurile

| Madaxo97 a răspuns:

Depinde din ce motive vă certați, voi știți, care din voi e problema, și cine trage pentru și cine împotrivă în această relație.

| Miruna333 a răspuns:

Sa va implicati amandoi in solutionarea problemelor si sa va ascultati, fara nervi, fara sa fiti defensivi. Trebuie sa munciti amandoi, daca vine doar dintr-o parte, degeaba

| Cipi1212 a răspuns:

Asta este o relatie toxica.