| Madalina20011 a întrebat:

Am certuri tot mai dese cu soțul meu, eu îmi doresc sa evitam certurile dar nu se poate pentru ca el vorbește despre fostele lui relații și de asta ne certam.Cum sa evitam certurile?

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Vă apucați amândoi de băutură: El te va vedea frumoasă și va uita de fostele prietene, iar tu nu vei mai vedea cât de prost este.

| Whitte a răspuns:

Nu e normal sa vorbeasca despre fostele relatii. Urmareste ceva. Ia vezi, nu cumva are amanta?

| Rredhead8 a răspuns:

Nu e normal ca soțul tău să vorbească despre fostele lui relații mai ales că sunteți căsătoriți