| cosmin986522 a întrebat:

Am cunoscut o fata pe un sit si suntem din acelasi oras. Am vb cu ea cateva zile doar pe mess si m-a intrebat daca vreau sa ne intalnim. Bun i-am dat poza cu mine pe urma mi-a dat si ea si a 2 zi intra pe mess si spune ca si-a gasit pe altu... si tot in ziua aia intra pe situ unde am cunoscut-o si intreaba daca e un baiat de 16-18 ani sad. Oare de ce nu a vrut sa ne mai vedem?

14 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Se spune ca familia ne este data, dar prietenii ni alegem. A avut dreptul sa aleaga. Daca nu i-a placut cum arati, nu vei putea niciodata sa ii reprosezi ca te-a respins. Avem dreptul sa avem simpatii si antipatii. Face parte din jocul prieteniei. Incepi o relatie, pur si simplu vorbind, sau gasindu-te cu acea persoana pe net, insa de la aceste lucruri simple pina la ceva serios, o prietenie serioasa sau o casatorie, sunt multi pasi de facut, si la orice pas, fiecare din cei doi are dreptul sa spuna "nu!" daca considera ca asa e mai bine. Eu ii apreciez mai mult pe cei ce spun nu, chiar daca lasa in urma o inima frinta, decit sa nu fie sinceri sau sa lase ca probleme grave sa se strecoare in acea relatie. Stiu, mai ales daca era frumoasa fata, acum iti pare nespus de rau, dar asta e viata. In viata vei cunoaste citeva mii de fete poate, si doar citeva sute iti vor fi cunostinte, din care doar citeva zeci iti vor apropiate, iar doar citeva itri vor fi prietene, si una singura (cel mult doua sau trei, asta in caz de divort pe parcurs) iti va fi sotie. Asa ca, nu dispera, ce e al tau e pus deoparte. Si poate te mai ajuta o statistica: se zice ca in fiecare moment al vietii noastre exista doua persoane in jurul nostru care sa ne placa, care sa fie indragostite de noi, si adesea fara sa stim acest lucru. Deci, deschide ochii bine si vezi cui i-ar place de tine. Iar daca nu gasesti una din acele persoane, cauta in continuare. Netul te poate ajuta mult sa gasesti pe cineva, si poate ca va fi mai frumoasa decit cea cu care ai vorbit acum. Sau crezi ca cea de acum e cea mai frumoasa?
Succes in gasirea unui suflet care sa te inteleaga, sa te iubeasca, si cu care sa poti deveni una!

| PetreConstanta a răspuns:

Pentru ca ea vroia altceva CE numai Dumnezeu stie Cert este ca nu avea nevoie de tine Nu te supara sunt si alte fete pentru tine numai sa le cauti Bafta

| scump3tea a răspuns:

Pai asa fete nu merita un baiat bun linga ele.Ea doar a vrut sa te atraga iar pe urma sa te lese cu inima indurerata,ar trebui sa te intilnesti cu ea,si daca vrei o relatie cu ea trebuie numaidecit sa te intilnesti cu ea si atunci vei afla daca chiar intre voi este o dragoste adevarata,cine stie ce face fata aia cand vorbeste cu tine,poate se pupa cu vreun baiat, poate plinge de dorul tau, sau poate te ia in ris.Nu vb cu ea pe net pina nu te vezi. Funda?

| CrazyTeenager a răspuns:

Nu conteaza de ce nu a vrut sa va vedeti, ce mare branza ai pierdut oricum?
Adica la ce te asteptai? Ai cunoscut si tu o fata pe net, asa si?
Ea are dreptul sa aleaga daca vrea sa iasa cu tine sau cu altul, i-ai dat poza cu tine, poza aceasta reprezentand singurul lucru pe care il stie ea despre tine si dupa care te poate evalua ca si persoana.
Nu cred ca esti vreo papusa masculina asa ca... la ce te asteptai?

| SatanaInIzmene a răspuns:

De ce nu ai intrebat-o pe ea? Crezi ca vreo unul dintre noi ghiceste 100 % ce a fost in capul pitipoancei?

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Variante:

1.I-a spart cineva contul si a vorbit cu tine alta persoana
2.O fi intrat cineva din familie sa zicem tatal care nu este de acord cu relatii online
3. poate ca nu i-ai placut...si o fi zis ca nu va potriviti

Trebuia sa-i spui atunci " dar nu ai zis ca ti-ai gasit pe altul?"
Bafta...si lasa gasesti tu una mai bunawinking

| emchristina a răspuns:

Poate i-a fost teama de tine. Asa cum s-a mai spus tu i-ai dat o poza si este tot ce avea de la tine. Nu te cunoaste, nu stie ce obiceiuri ai si asa mai departe. Dupa cateva zile de vorbit pe mess este destul de greu sa-ti dai seama cum este o persoana crede-ma. Poate ai zis ceva nu chiar frumos si ea a tras imediat concluzii despre cum ai putea fi tu. Sau pur si simplu nu i-a placut de felul tau de a fi. Netul poate sa ascunda foarte bine caracterul unei persoane. Una poti fi pe net si cu totul alta in realitate.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pentru ca nu te place. happy

| luciana200972 a răspuns:

Cel mai probabil vazand poza a ajuns la concluzia ca nu esti pe gustul ei. oricum ea a pierdut

| TheLittleReaper a răspuns:

Poate nu ia plcut cum arati.din pacate nu toate fetele sunt de treabasadsunt multe care se uita numai la as[ectul fizic,sau bani incearca sa cunosti fete in realitate, nu numai pe net, fete de la sclwinking

| Azm a răspuns:

Si-a dat seama ca e prea urita pentru tine. Trebuia sa-i spui ca pe tine nu te intereseaza cum arata big grin

| victor1k a răspuns:

Poza :-s. Lasa boss sunt fete superficiale astea. gasesteti una pe masura tawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce,mie de cind mi-a pus baiatul poza mea la nimic -ul asta, mai vrea sa stie cineva de mine? Si asta la toata splendoarea si frumusetea mea, fapt constatat si de Bent.

| georgik_8951 a răspuns:

Boss tu ca ea mai gasesti dar ea ca tine nu.Stai linistit nu fi suparat fete sunt tot felul de genuri de fete nu fi trist nu te-o fi placut nu-i nimic incerci cu alta fata Dar nu ONLINE. Bafta la fetite!