| myxolaryy a întrebat:

Am cunoscut un baiat dar nu stiu ce sa fac ca sa am o relatie cu el? si sa fie de durat si fara certuri caci vara lui este prietena mea cea mai buna si nu vreau s-o dezamagesc cu nimic.deci dau fundita ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Pai daca il iubesti si simti ceva pentru el si el la fel pentru tine vorbeste cu el si nu ai nimic de pierdut

1 răspuns:
| SummerSmile97 a răspuns:

Pai de cat timp il cunosti?
Daca il cunosti de ieri de azi mai aspeapta si ii vei vedea toate defectele si toate calitatile...
Daca il cunosti de mai mult timp vorbeste cu el si fii sincera si naturala big grinbig grin