| Frumystefy a întrebat:

Am facut 15 ani si vreau sa imi pun piercing in nas. Mama imi tine teorie cum copiii din ziua de azi sunt atat de rasfatati si ca ar trebui sa nu mai fiu atat de materialista... Deci nu ma lasa, tata e de acord. Am vrut sa imi fac varfuri roscate, mama NU, tata bine, nu ca tin cu tata, dar :
Am iesit la un film cu iubitul meu
Mama:la ce ora va intoarceti? Mai vin si altii cu voi? Sigur nu vreti sa va duc eu cu masina? Daca se intampla ceva suna-ma! Sa ai grija cu fata mea!
Tata : Sa o aduci pana in 10.
Alte fete de 15 ani merg cu iubitu' de 25 in vacante vara, iar pe mine ma suna mama sa vada daca nu am murit cand am trecut strada...
E PREA PROTECTOARE!

Răspuns Câştigător
| NonameNo123 a răspuns:

Stiu un caz de femeie care are 2 fete dintr-o casatorie, a divortat si si-a gasit altul.Barbatul ala se comporta foarte frumos cu ea, cu fetele si o accepta asa, cu 2 fete.Dar fata cea mare de 18 ani e o... Maica-si nici nu ii pasa pe unde umbla ea, ca merge in cluburi...Da, ii pare rau ca fica sa a ajuns asa, dar nu face nimic. Fata aia e rebela.
Mai bine protectoare, decat nepasatoare.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Isi vrea binele parerea mea, plus ca esti mica ai doar 15 ani, iubitul ce varsta are?

| T0T a răspuns:

Ești prea mică, mama ta are dreptate. Alți părinți sunt iresponsabili.

| peperonies a răspuns:

Nu te compara niciodata cu alti oameni ca nu sunteti la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, "prea protectoare", dupa daca ajungi sa ultima ratata tot pe maicata ai da vina asa ca mai bine plangi tu acum decat sa planga ea dupa.

"Alte fete de 15 ani merg cu iubitu' de 25 in vacante vara, " nu stiu cine e mai penibil, ala de 25 ca umbla cu o copila sau parintii fetei alea care merita bataie

| Stefxn a răspuns:

Asa sunt mamele, nu e nimic special la a ta, eu ma prefac ca n-aud cand mi se spun din-astea happy
Partea cu sunatul e destul de exagerata totusi...
And seriously, piercing? Ce-i asa interesant la el?

| Frumystefy explică:

RAY25TM, are 17

| RAY a răspuns (pentru Frumystefy):

Crezi ca baiatul ala de 17 ani vrea ceva serios si nu doar sex?