| Mihaela_3942 a întrebat:

Am fost 3 luni cu un baiat si in astea 3 luni ne-am certat de mai multe ori si chiar daca mai greseam si eu el tot venea la mine si imi cerea sa ne impacam. Problema e ca acum 2 saptamani a vrut din senin sa ne despartim si i-a spus celei mai bune prietene ale mele sa aiba grija de mine si ca oricum cat timp a fost el cu mine a mai fost si cu altele si din aceasta cauza eu nici macar nu-l mai bag in seama la liceu(invatam in acelasi liceu) sau pe strada. Saptamana aceasta el tot incerca sa-mi atraga atentia. Ieri, spre exemplu, se juca cu o mingiuta si o arunca in partea in care sunt eu, iar cand trecea pe langa mine se uita la mine. Eu inca tin la el, dar a mai intervenit un baiat care se da la mine si este tocmai prietenul sau cel mai bun. Acum nu stiu ce sa fac..ma mai gandesc si la faptul ca daca asta e pus de fostul sa se de-a la mine si toate cele. vreau niste sfaturi, va roooog puppy dog eyes Funda :*

Răspuns Câştigător
| Floris83 a răspuns:

Comportamentul lui nu prea dă de înțeles a dragoste, nu te grăbi, că tu suferi, ai răbdare să vină cel care îți demonstrează adevărata dragoste, de aia nu cred să mai ai vreo îndoială!

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Baiatul nu i de tine, isi bate joc de tine din cate am inteles, oricum fa ce crezi ca i mai bine, e viata ta

| OvidiuCR7 a răspuns:

Wow...zici ca ii un film laughing oricum fa ce iti zice inima.nimeni nu iti poate zice calea cea buna.doar tu poti s-o faciwinkingwinking