| seridarivus a întrebat:

Am fost amenințat cu politia, ce fac?

22 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti minor deci imatur in gandire. Tatăl tău profită de asta.

| Violleta2022 a răspuns:

Un copilas de 12 ani nu pateste nimic, stai linistit!

| Violleta2022 a răspuns:

La 12 anisori nu te ameninta nici o Politie, copilas, nu exista asa ceva nici in Romania si nici in strainatate.
Copii mici sunt sub protectia parintilor!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intrebarea e ce ai facut de ai fost amenintat cu politia?

| seridarivus explică (pentru suntserios):

La maica-mea ma refer, a vrut să-mi facă cunoștință cu prietenul sau

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu îți pese, asta să faci.

| dullcat a răspuns:

Cum adica?

| johnnny123 a răspuns:

Pentru ce ai fost amenințat cu poliția?

Oricum, la 12 ani mă îndoiesc că trimit vreo trupă anti-tero după tine.

| seridarivus explică (pentru johnnny123):

Ma refer de maica-mea, și ca a vrut să-mi facă cunoștință cu prietenul sau

| suntserios a răspuns (pentru seridarivus):

Huh?

| johnnny123 a răspuns (pentru seridarivus):

Nu se înțelege nimic din ce spui acolo. Înțeleg că ai doar 12 ani, dar tot ar trebui să te exprimi mai clar.

Cine te-a amenințat cu poliția și pentru ce? Ce înseamnă că "mama ta a vrut să-ți facă cunoștință cu prietenul ei"? Este o figură de stil pe care nu o înțeleg eu?

| seridarivus explică (pentru suntserios):

Dă-mi art

| suntserios a răspuns (pentru johnnny123):

O fi baut omul...

| seridarivus explică (pentru suntserios):

Nu,are probleme

| StoicAnalysis a răspuns:

Daca ai facut ceva nasol, nimic. Asteapta-ti pedeapsa

Răspuns utilizator avertizat
| pufulescu0o a răspuns:

Cine te-a amenintat? Mama ta? Ori glumeste ori ai disperat-o cu ceva. Nu are ce sa ti se intample, deci nu faci nimic.

| daniela1107 a răspuns:

Câinii latră, ursul merge. laughing)