| Ioana54677 a întrebat:

Am fost căsătorită, am divorțat de fostul soț pentru ca era violent, m-a bătut cât eram însărcinată, a dat cu piciorul la mine în burta și am pierdut sarcina. Acum sunt recăsătorita, îmi e teama sa nu devina violent și actualul soț.Cum pot scapa se aceasta teama?

1 răspuns:
| 1onur a răspuns:

Dumnezeul săi ia piciorul așa cum și el ia luat viața unui copil nevinovat.

Aveți grija mare Doamnă iona mulți nenorociți sănt demonii cu chip de om fiindcă nu este nici ultimul nici primul care face asemenea orori inuman ăștia nu sănt oamenii de casă nici de ținut pe lângă om sănt în stare de ori și ce nu au discernământ la nimic.