| SonyaS098 a întrebat:

Am fost din nou ieri la soțul meu care e la închisoare din cauza fratelui sau mai are un an de pușcărie de făcut e de 3 ani acolo pentru ca fratele lui a furat și soțul meu a luat fapta asupra lui. Ieri am fost în vizita la el în fine părinți soțului spun ca e vina mea ca el e acolo și de asta nu ma prea înțeleg cu socri.Cum mă pot înțelege mai bine cu ai lui până iese el de la pușcărie?

3 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Este prostia lui nu trebuia să ia nicio vină asupra lui daca el nu a facut într-adevăr fapta și fratele lui este de vină nu este vina Dumneavoastră cu nimic.

| Cipi1212 a răspuns:

Ce vină ai tu dacă el este la închisoare din cauza fratelui său?

| bannedMF a răspuns:

Familia. nu te poti intelege cu ei