| Emanuella31 a întrebat:

Am fost impreuna cu un baiat si mi-a dat papucii si apoi eu l am facut gelos si a venit la mine ca ma iubeste si de astea si eu l am refuzat si pe Instagram este o chestie sa scrii ceva pentru acea persoana care a plecat din viata ta si el a scris la postarea aia : Bine ca ai plecat...
Si nu stiu ce inseamna sau daca ii de bine sau rau.
Va rog fara misto. Scuze categoria

7 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Bine ai facut ca l-ai refuzat deoarece poate ca el vroia sa vina la tine sa va reampacati pentru a nu fi cu altcineva si asa isi demonstra lui ca poate sau vroia sa se razbune si tot tu sufereai...

| OldSoul a răspuns:

Daca te iubea nu te parasea.

Restul ce ai facut tu, ce a scris el nu mai conteaza.

| xerxes1 a răspuns:

Este de bine.

| eueu1996 a răspuns:

Posibil sa aiba orgoliul ranit si ar vrea si tu sa suferi dupa ce l-ai respins. Poate vrea ca tu sa te intorci si sal bagi in seama. Uneori barbati sunt mult mai complicati ca femeile e greu sa ii intelegem. sau pur si simplu nu ii pasa si se bucura ca s-a terminat. nu stiu cat te ajuta rasp meu dar asta e ce cred eu

| Soare_Diana_1986 a răspuns:

Probabil dupa ce l ai facut gelos a început sa se simta prost ca te a parasit si inca ține la tine dar faza cu,, bine ca ai plecat'' iti poti da seama din prima ca nu a fost un lucru bun pentru el

| Emanuella31 explică (pentru Soare_Diana_1986):

Ma mai iubeste au trecut 2 saptamani?

| Soare_Diana_1986 a răspuns (pentru Emanuella31):

Asta tine de el...ar trebui sa ii dai mesaj