| anonim_4396 a întrebat:

Am gasit nu catel mic pechinez cum ma poti ajuta sa-i gases stapini

Răspuns Câştigător
| cami_6226 a răspuns:

De ce nu vrei sa fi u stapanul lui? un catel pichinez nu este pretentios si eu am un pichinez pe care l am gasit si l am pastrat si era si batran, eu cred ca asa a vrut dumnezeu, sunt niste suflete nevinovate.pastrezal

4 răspunsuri:
| viorel2c a răspuns:

Probabil si stapanii lui il cauta. Un anunt intr-un ziar local cred ca ar ajuta

| Alyna_8280 a răspuns:

Pai nu se stie... poate l-au lasat iei pe strada ca nu mai vroiau sa aiba grija de catel...sau poate sa-l caute... dar cel mai bine e sa dai anunturi si sa descri catelul...si asa poate ii gasesti stapani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta pe saitul: despre peknezi si da caini apoi pe pierdut/gasit.
Sper sa-i gasesti "parinti"!

| Anais_2289 a răspuns:

Doar daca lipesti anunturi cu cainele gasit dar de obiceioameni isi abandoneaza cainii di anumite motive asa ca daca ai putea sa il pastrezi atunci ti-as sugera sa il ti la tine