| MARGARETA199734 a întrebat:

Am greșit in fata iubitului meu, sau cel puțin asa simpt eu.
Suntem impreuna de aproape 2 ani si 10 luni, el și-a gasit aici de lucru are doua locuri de munca cand el era ocupat si nu prea mai avea timp pentru mine, nu mai era atat de iubitor fata de mine eu ma simteam lăsată pe dinafara, stătea mai mult cu prieteni si mie imi spunea ca are treaba, mai multe chesti.
Acum ca mi-am dat seama, ma simpt aiurea, nu stiu cum sa explic, a-și vrea să-mi repar greșeala fata de el.
Ceea ce am facut eu, ca ma simpteam lăsată pe dinafara si nasol uneori eram furioasa ca nu mai era atat de afectuos fata de mine înseamnă ca eram egoista?
Vreau să-mi repar greseala ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu ai greșit cu nimic. ce să fie greșit la faptul că îl iubești și vrei să-ți petreci timpul cu el? e problema lui dacă nu înțelege asta.

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Repara-le si pe astea!
simt?
simteam?

| Mayar a răspuns:

Saracul om e obosit, dar sa aleaga in loc sa se odihneasca sau sa stea cu tine, sa stea cu 'prietenii'?! Deci n.are ens, sper ca nu mai esti cu el!

| TrăieşteClipa a răspuns:

El daca vrea sa scape de tine ce ar trebui sa faca?
Te evita deoarece ii este greu sa -ti spuna in fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O data ce alege sa stea mai mult cu prietenii lui decat cu tine e clar ca acolo se simtea mai bine. ghici de ce? aia nu il frecau la icre poate cum o faceai tu. crede-ma, e foarte enervant cand esti preocupat cu munca si mai ai si o prietena care te tampeste mai mult decat sa fie intelegatoare.

Răspuns utilizator avertizat
| wild_5755 a răspuns:

Nu ai gresit, incearca sa comunicati mai mult!