| Cristina089 a întrebat:

Am impresia ca mama îl iubeste mai mult pe soțul meu decât pe mine pentru ca mereu când merg cu el la ea pe el îl baga mai mult în seama decât pe mine.Stiu ca am mai pus întrebarea dar nu știu ce sa fac.Ce pot face în situația asta?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil si-a dorit băiat in locul unei fete.

| Violleta2022 a răspuns:

Cand tu ai gura mare, esti pusa pe harta si nu-ti respecti mama, este normal ca ea sa te respinga si sa-si indrepte atentia spre omul care-i poarta respect, cum este sotul tau.

Este rusinos sa vii sa te plangi pe un forum online, denotand ca nu ai pic de respect pentru mama ta, mai ales ca vii cu intrebarea asta intruna denotand ca nu dai doi bani nici pe raspunsurile noastre, deci lipsa totala de bun simt si respect pentru ceilalti.

| 1onur a răspuns:

Orice mamă înainte de orice și ori și ce, indiferent de ce ar face acea fată tatălui său mamei sale, copilul ei tot copilul ei ar trebui să fie pe primul loc în inima ei și sufletul ei, înaintea oricărui bărbat, înaintea oricărui femei, copilul trebuie să fi prima și prima prioritate din viața acelui părinte.

îmi pare rău cu Adevărat că "părinți" ăștia au ajuns să-și pună bărbați și femeile din viața lor pe primul loc și propriul său copil care ia dată viață pe lumea ca să ce? Să-l dea laoparte pentru un bărbat și o femeie? Dumnezeu săi vadă pe "părinți" pe "oamenii" care își bat joc de copiii lor.

Spune-i mamei tale că ești copilul ei care ția dată viață pe lumea asta săi fi mamă, și ca iubirea sinceră, Adevărată, loială de mamă este incomparabilă cu nimic pe lumea asta nici cu a unui tată nu se poate compara iubirea unei mamei pentru copii săi.

| Cipi1212 a răspuns:

Ar trebui pe tine să te iubească mai mult.

| sweetys a răspuns:

Si care ar fi problema? Si la mine e la fel, prumul lucru ma intreaba de el si dupa o intereseaza de mine. I-am mancat destul sufletul cat m-a crescut.

| kalasnicov22 a răspuns:

Pune o camera de luat vederi sa vezi ce fac cand sunt singuri.