| janynn a întrebat:

Am incercat orice, chiar sa imi indrept privirea spre o alta persoana, insa totul este in zadar. orice as face nu`mi pot lua gandul de la el.cu toate ca m`a injosit cum nici nu mi-am putut imagina.am omis sa spun, poate cei care imi raspund mi-au citit intrebarile, am avut o relatie de 2 ani, el acum are o alta relatie, acesta fiind si motivul despartirii noastre, insa mereu ma cauta si`mi jura si promite ca relatia actuala se va sfarsi, si tot la mine se va intoarce pentru ca ma iubeste!sad nici nu mai stiu cum sa reactionez...

Răspuns Câştigător
| Anamaria8290 a răspuns:

Jannyn stiu foarte bine prin ce treci, chiar te inteleg stiu cum e sa iubesti pe cineva si sa nu il poti uita chiar inlocuindu-l, dar iti spun un lucru acest baiat nu te iubeste, daca tear iubi nu tear fi putut insela sa zic asa, nu lar fi lasat inima sa stea cu o alta fata, a iubi inseamna sa pretuiesti pers de langa tine mai mult ca viata ta, nicidecut sa sa ai o relatie cu altcineva.in ziua de azi oricine jura stramb si te-as ruga sa nu te increzi in juramintele lui deoarece ar putea fi false. daca te iubea intr-adevar asa cum spune incheia acea relatie fara discutie nu sa mai amane, deci crede-ma draga mea ca stiu ce simti, si ai face bine sa te hotarasti in privinta lui ar fi cel mai bine pentru tine. sper sa iei in considerare sfatul meu. pup si ai grija ce faci.cu drag Ana Maria

3 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Eu am o vorba : Nimeni nu merita o a doua sansa! Poate suna urat, dar din moment ce este cu altcineva, cum poate afirma ca tot pe tine te iubeste? He's just a player... a vazut ca il iubesti si profita de asta. Go girl and have fun! Iti vei intalni printul.someday.winking

| FlaviFlv a răspuns:

Daca te iubeste si va e dat sa fiti impreuna, se va intoarce la tine. Ai doar putina rabdare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este tragic ce se intampla aici