| Andreeaioan115 a întrebat:

Am insomnii cronice, dorm foarte rau, ce sa fac ca sa dorm mai Ok noaptea?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stai cu picioarele in sus 20 min inainte de somn

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să dormi bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cumva e din cauza baiatului bolnav de covid? happy

| Andreeaioan115 explică (pentru anonim_4396):

Poate însă insomniile le am din Februarie deci...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Da, dar acest baiat a intensificat si mai mult problemele pe care oricum le aveai. trebuie sa stii cauza ca sa tratezi insomnia, asa aiurea fara nici o cauza nu cred ca o aparut. ai tu ceva probleme emotionale/stres... tinctura de valeriana e eficienta.
oricum bine ai zis "poate "

| Andreeaioan115 explică (pentru anonim_4396):

Zilele trecute am plans și iată dorm mai rau (((( oare îmi voi reveni la normal?((((

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Din ce cauza ai plans?

| Andreeaioan115 explică (pentru anonim_4396):

Din cauza lui, faptul ca nu prea am prieteni in general.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Dal in puii mei pe ala.pot fi eu prietenul tau daca vrei. :*

| Onlyme3991 a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Somnoroaso...cât e glumă e si un un pic de panaramă! Dacă dă norocul peste tine si imi vei avea datele de contact si mă vei întâlni nu o să mai vrei să mai dormi!
Sau mai pe scurt buzele noaste cand se vor atinge nu-i așa că vei inchide ochii?
Somn ușor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand tinctura de valerianawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E România și lumea asta plină de băieți.
Pune o manea frumoasă pe fundal, aranjează-te și lasă loc altuia.
Ieși pe afară, plimbă câinii, citește ceva, dar nu-ți pierde timp cu unul care nu dă doi bani pe tine.
O relație nu funcționează așa.

| DeathOfDreams a răspuns:

Ceai de valeriană, dar nu plicuri.

| marinaru777 a răspuns:

O spovedeanie la duhovnic

| CattanyMihai778 a răspuns:

Daca refuzi, nu vei avea prieteni, asta cred ca faci.

| Onlyme3991 a răspuns:

In bratele mele vei dormi ca un bebeluș!
Trebuie sa incerci ca sa crezi!