| anonim_4396 a întrebat:

Am întrebat pe cineva ce însemn pentru el. Și răspunsul a fost ca sunt ca razele de soare. Nu înțeleg ce a vrut sa spună?

Răspuns Câştigător
| NonZarek a răspuns:

Ca esyi speciala, ești un lucru esențial în viata lui, ești căldură, fericire, pe scurt, însemni mult pentru el și ești importanta în viata lui, acum și depinde la ce se refera mai exact, ca prieteni sau ca iubita, poate fi una din astea, dar îți dai seama care e după comportament și vocabular.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca esti speciala pentru el!

| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa-l intrebi pe el, ce inseamna acest lucru, findca poate fii orice, de la un compliment frumos, pana la ceva ridicol.
Cu ani in urma, cand prietena mea era insarcinata, fratele ei ii spunea "luna plina" facand misto de ea, ca luase enorm in greutate si avea fata rotunda, ca o luna plina.

Asadar, cand ti se spune ceva, fa bine si clarifica chiar cu persoana care ti-a spus acel lucru, pentru a elimina orice suspiciune, indoiala sau posibil jignire.
Ma arat suspicioasa, fiindca fraza asta a venit de la un om oarecare, care nu-ti este sot, iubit si nici tata, odata ce l-ai numit " un cunoscut", caruia nu-i putem cunoste intentia si nici stii ce sens dat acestor vorbe.

| sierra1 a răspuns:

E foarte clar: stimulezi fotosinteza

| Celcestietot a răspuns:

Ca aduci fericire in viata lui.

| Lukasssz a răspuns:

Era o vrajeala tipic masculina laughinglaughinglaughinglaughing

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Solar eclipsă -_o

| Mopmop a răspuns:

Depinde de momentul in care ti-a zis asta. Inainte sau dupa ce ti-a "intrat" in lenjeria intima.
Restul sunt povesti...

| xFlorin979 a răspuns:

Ca vrea sa-i faci lumina cu lanterna, sa fie barosan.

| Euu7777 a răspuns:

Noapte dispari iar ziua apari, iarna și toamna e un pic mai greu.laughing
Glumesc, e un fel de compliment drăguț.winking