| AdinaAdina9887 a întrebat:

Am mai zis ca soțul meu a fost operat de ruptura de ligament și de asta locuim la socrii mei (părinți lui) temporar el de mers poate să meargă pentru ca are cârje dar eu find la munca nu prea are cine sa se ocupe de el când se va recupera puțin vom merge acasă eu cu soacra mea ne înțelegem bine amândouă ea mă ajută în cea mai mare parte a timpului, și uneori când sunt obosita de la munca ea îmi zice să mă odihnesc deși eu vreau să petrec timp cu soțul meu pentru ca îl iubesc mult și vreau să se recupereze.Cum pot fi o soție mai bună pentru el? Credeți ca ar trebui sa ascult de soacra mea și să mă odihnesc mai mult?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Astea sunt intrebari de copil de 12 ani serios, te plictisesti sau ce?

suntserios
| suntserios a răspuns:

La cate raspunsuri fara sens da @CristiDinBucuresti de data asta are mare dreptate. Pare ca o familie de oameni maturi are niste probleme de copii de clasa a5a.
E atat de stupida intrebarea incat nu stiu la ce raspunsuri te astepti? Ce ai vrea sa iti zicem? Sa iti iei concediu 1 saptamana si sa pleci singura in Maldive?