| Sonia9090 a întrebat:

Am mai zis că soțul meu mă bate și mă obliga să fac sex suntem căsătoriți cu acte mă bate și de față cu copilul copilul are 5 ani casa în care stam e a mea de la părinți mei deși casa e a mea am plecat de acolo sunt la părinți mei acum a venit acolo după mine s-a pus în genunchi să îl iert copilul e cu mine la ai mei. Credeți că merită să îi mai dau o șansă? l-am mai iertat până acum de nenumărate ori

8 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Tu ce crezi? Dacă după atâtea șanse el nu se schimbă, tu la ce concluzie ai ajuns? Chiar ai nevoie de cineva să îți spună?

| 1onur a răspuns:

Un violator nu se iartă. Dacă îți place să fi abuzată...

| 1onur a răspuns:

De data asta nu o sâte mai bată o sate nenorocescă fiindcă tu ierți un om care te-a tratată ca pe o păpușă gonflabilă și-a bătut joc de tine intenționat și cu bună conștientă știa foarte foarte foarte foarte foarte bine ce-ți face absolut FOARTE FOARTE FOARTE FOARTE FOARTE bine știa ce-ți face tu ierți un violator un abuzator tu ști mai bine...

| 1onur a răspuns:

Cu iertarea ta demonstrezi că poți fi abuzată fără să conteze cu Adevărat și poți fi cârpă ori cum că oricum tu ierți și așa ceva nu se iartă femei ești violată și abuzată tu nu știu ce ai da nu se iartă așa ceva niciodată. Tu ști mai bine...

| Sekim a răspuns:

Daca ceea ce spui este adevarat si chiar l ai iertat de mai multe ori, nu ar trebui sa il ierti din nou. De ce ar trebui sa ai incredere in el? Ce motiv are ca acum sa fie cu adevarat sincer si sa inceapa sa se comporte frumos cu tine? Daca acest animal te bate si cand copilul tau este de fata si te forteaza sa intretii relatii sexuale cu el, nu este nici macar de considerat varianta in care tu sa il ierti. Iti recomand sa faci o plangere la politie cu scopul unui ordin de restrictie si sa divortezi. Un asemenea om nu trebuie sa se afle in apropierea ta sau a copilului tau niciodata. Mult noroc

| eliancodrut a răspuns:

Cere evacuarea sotului din casa, daca nu vrea sa plece de buna voie, fa plangere la politie pentru rele tratamente si divorteaza.

| iHATEIDIOTS a răspuns:

Divorteaza.Mereu o sa traiesti asa.Fa ti contract sa nu se atinga de tine sau sa vorbeasca vreo data cu tine.