| MariMariana a întrebat:

AM NEVOIE DE AJUTOR! Am rămas singura pe drumuri cu un copil mic de 3 luni si un copil de 4 ani, nu am nici un ajutor, soțul meu ma părăsit după nașterea copilului nu a vrut sa recunoască copilul, el este consumator de alcool și un om foarte violet, familia mea nu vrea sa audă de mine, ajutați ma nu cer bani cer ajutor pentru copil ( alimente hăinuțe ce puteți ) Va rog frumos

3 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Si fara verificari cine crezi ca ti-ar da ceva?
Ca asa si eu pot zice ceva de genul.

Pana nu vin oamenii sa vada situatia la fata locului nu merge asa.
Asta e un om sa joasa factura, ce ai vazut la el? Ca nu era sfant nici inainte. Ce ti s-a parut asa misto la el?

| Violleta2022 a răspuns:

Apeleaza la Protectia Copilului si ei te vor ajuta!

| relian a răspuns:

Iara tu, ai facut alt cont pe aici, stai linistita ca te raporteaza tanti violeta si iti sterg astia conturile, indiferent cate vei face.
Nu pricepi ca sa cam terminat cu prosteala pe net? Daca or mai fi ceva naivi, sigur nu-i gasesti pe aici laughing ma refer sa aiba bani sa-ti dea, asa naivi sunt si pe aici balamuc, dar is din astia care nu dau ceva nimanui, ori nu au, ori le ajung de abia pentru ei.

Asa ca baga munca, lasa prosteala, nu merge la infinit sa prostesti pe careva.
Bani sde internet si telefon ai, dar nu ai bani de ce puteti, nu ai nici de unele, dar ai de internet si telefoane.
Banui ca si copii aia mici ce spui de 3 luni si 4 ani si aia au mobile, ca asa e moda laughing mai ales la ala mic sa nu plinga, i-ai luat si lui un iPhone laughing