| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor in legATURA CU O PROBLEMA delicata, este vorba de sora mea in varsta de 30 de ani. faza e ca acum 3 saptamani a plecat la Bucuresti cu o problema grava de sanatate, a plecat cum ar veni luni si sambata trebuie sa o externeze insa ne-a trimis un mesaj in care ne-a spus ca nu mai vine acasa si ca a plecat cu altcineva.am uitat sa mentionez.ca are 2 copii o fata si un baiat si un sot extraordinar, dar s-a "indragostit "pe internet.Sotul ei ducandu-se la munca logic nu si-a dat seama ce se intampla, mie insa imi spusese ca nu vrea sa se mai intoarca acasa daca afla ca este bolnava grav ca are de gand sa plece cu altcineva dar nu am crezut-o initial am crezut ca vorbeste asa pentru ca e suparata. Refuzam sa cred ca ea nu il mai iubeste pe sotul ei.Acum este in Franta cu un alt barbat dar totusi il suna pe sotul ei si ii spune CA il iubeste si plange,.Nu mai inteleg nimic.Voi ce credeti ca se intampla cu ea.sadMultumesc mult de ajutor!

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Este Inconstienta pur si simplu! Cum poate avea incredere in cineva care il cunosti pe internet? Cred ca sa comportat ca o fata de 15 16 ani! Daca are un sot extraordinar de ce a plecat? Dar cei doi copii? acum scuza ma nu vreau sa ti judec sora dar mi e foarte greu sa cred ca o femeie isi poate lasa doi copii in voia sortii si sa plece cu un alt barbat ..pentru ce? era batuta avea o viata grea? Ce mama isi lasa doi copii pentru un barbat..si unul care il cunosti pe internet!@!@sunt ferm convins ca a facut greseala Vietii ei1! ai sa vezi! in ce incurcatura va intra si cu siguranta va pierde tot! Un Sot extraordinar Doi copii probabil frumosi si sanatosi foc! Deci Ea a Ales calea pierzaniei! odata plecata si ajunsa in franta sunt curios cum se va mai intoarce inapoi? asta chiar daca va mai dorii dar nu prea o vad intr o situatie prea buna si frumoasa...pe viitor! ai sa vezi si sper sa mai tinem legatura si sa mi spui!

| OnlineZ a răspuns (pentru VadTot):

Problema e ca sotul ei nu maia vea timp destul pentru ea sa zic asa.iAR CAND avea timp liber el.ea statea cu prietenele.Nu stiu ce sa zic..sa speram ca va lua o decizie buna

4 răspunsuri:
| LineGuide a răspuns:

Trece printr-un poment foarte greu din viata ei, si cred ca se afla poate si intr-o depresie. Timpul le rezolva pe toate in cazul ei, deoarece ea are nevoie de timp pentru a intelege greseala facuta, daca exista vreo greseala.
Mult noroc, tie si surorii tale!

| theionika a răspuns:

Draga miryamy, eu cred ca sora ta este intr-o perioada foate confuza care o poate face sa isi duplice sentimentele in fel si chip dar de asemenea nu ar trebui sa o critici pentru ca se va simti prost.Ar trebui sa o lasi cateva saptamani sa se gandeasca la viitor cu care din cei doi va ramane ........sa nu uitam ca ar trebui sa faci o alegere buna si in privinta copiilor. Oricum tu trebuie sa ii fii alaturi orice ar alege :-)

| alma17 a răspuns:

Sa nu cada pe mainele traficantilor de carne vie sau sa nu cumva sa aiba datorii si de aceea a decis a plece cu respectivul barbat.