| FlorinaDaniela23 a întrebat:

Am o fata care are un an ea e foarte atașată de mine mereu vrea sa stea cu mine eu stau mereu cu ea o iubesc este micuță are un an dar simt ca uneori am și eu nevoie de timp pentru mine.Ce pot face în situația asta?

5 răspunsuri:
| ninuku a răspuns:

Un copil vine cu responsabilitati, daca iti iubesti fata stai cu ea cat e nevoie, uneori mai trebuie sa facem si scrificii pentru copii nostri.

| Cipi1212 a răspuns:

Este prea micuță ca să ai timp pentru tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Cand faci copii iti iei responsabilitatea sa-i cresti si sa-i educi, ca atare iti faci programul in functie de copil si cand vine sotul acasa, vorbesti cu el sa mai stea si el un pic cu copilul, ca raspunderea este in totalitate a voastra, parintiii copilasului.

| Kiran a răspuns:

Daca esti in conditii bune cu bunicii ei sau tatal ei, ai putea sa ii rogi sa se ocupe si ei de fetita ta.

| darrio2007 a răspuns:

Va trebui sa stai cu ea mai mult timp decat ti-ai dori. Asa este cand iti asumi conceperea si cresterea unui copil.