| ginaina65878 a întrebat:

Am o fată de 16 ani, când când vine tarziu acasă soțul meu o mai cearta, eu mereu îi iau apărarea pentru ca o iubesc mult. Ea e foarte atașată de mine dar și de tatăl ei dar seara când vine acasă de la prieteni se lipește de mine și zice,, mama te iubesc foarte mult,,.Am și un băiat, el e mare, are 21 de ani și nu mai locuiește cu noi.Credeți ca îmi pot strica relația cu soțul meu dacă îi iau fetei apărarea tot timpul? Credeți ca fac bine ca îi iau apărarea?

4 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

O "certă " pentru binele ei ca mamă de fată și ca printe de copil va dați seama că soțul Dumneavoastră nu are nimic cu copliul dar este tată de fată și omul se gândește la ea fiindcă își iubește copilul cu Adevărat ține la fata lui cu Adevărat ce sa facă s-o lasa până la 12 noaptea afară singură? Nu știți câte care și în ce țară trăim? Credeți căi face plăcere ce "țipă" la ea? îi vrea doar binele cu Adevărat n-are nimic cu fata dar la câte nenorociri violuri pedofilii violatori proxeneți criminali drogați infractorii sănt la noi în țară cum să nu se gândească un tată de fată ca fata lui într-o țară ca România are toate șansele sa ajungă rău Doamne Dumnezeule ferește din cauza unor nenorociți bolnavi mintali...

| 1onur a răspuns:

El "țipă" pentru binele ei la ea nu cai face lui plăcere sau ca are el chef sa facă pe durul cu fata nu înțelegeți greșit ce face soțul Dumneavoastră face ceva ce mulți părinți nu-și asuma deloc datoria de părinte fată de copii lor.

| 1onur a răspuns:

Dacă o bate Dacă o înjură Dacă o Agresează Dacă o abuzează Dacă îi face rău da puteți să-l denunțați la poliție dar nu cred sa fie un om care își vrea răul copiilor lui nu cred deloc ca este un om rău. Și un tată Adevărat care își iubește copilul cu Adevărat.

| aurel111 a răspuns:

Tocmai, eu cred ca faci foarte prost din toate punctele de vedere, in primul rand, tu si cu parteneru trebui sa stati de vorba sa ajungeti impreuna la o intelegere in legatura cu educatia fetei, nu etse bun pentru fata sa fie asa un contrast intre voi, sigur ca in caz ce fata nu si-a respecta ora de intoarcere sau alte reguli al casei trebiu sa fie certata, la un copil si mai ales la o fata ii trebui siguranta si stabilitate, eu chiar primeam pedepse daca intarziam acasa si sunt baiat. lipsa de discipline nu este in favoare fetei.