| FlorinaDaniela23 a întrebat:

Am o fata de un an, m-am certat cu soțul din nou din cauza mamei lui pentru ca se baga in relatia noastra și am plecat la mama și am luat și fetita cu mine. El a venit după mine și a zis sa ma întorc acasă pentru ca nu se va mai baga mama lui în relația noastră. Nu sunt sigura dacă sa îi mai dau sau nu o șansă. Voi ce credeți merita a 2 șansă soțul meu sau nu? Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| Cinic a răspuns:

In general barbatii sunt super atasati de mame. Inclusiv eu. Dar nu este ok ca mama lui sa se bage intre voi. Solutia cea mai buna este sa va mutati cu chirie! Orice cuplu are nevoie de intimitate.

| Hei2098 a răspuns:

Oh. Bărbații sunt atașați de mame, aproape toți îs,, băiețeii mamei,,. Îi mai poți acorda o șansă, dar dacă continua tot așa, fugi.